JUST prichádza z prírody

Zákazník a hosť


Aj v priamom predaji platí zlaté príslovie "náš zákazník, náš pán". Pretože sme si však vedomí toho, že slovenskí zákazníci priamy predaj nevnímajú celkom správne, pripravili sme o tomto druhu predaja samostatnú kapitolu Pravidlá predaja. Prečítajte si ju a zistíte, že získať produkty JUST a Nahrin je v skutočnosti veľmi jednoduché a príjemné.

Ako naši zákazníci viete, že produkty JUST a Nahrin nie sú bežne dostupné v regáloch predajní. Viete aj to, že nie je nutné pre ne nikam chodiť. Produkty, spolu s odborným poradenstvom, Vám poskytne napríklad aj priamo u Vás doma, Odborný poradca. Na stránke Poraďte sa a nakúpte u našich najlepších jednoducho nájdite niekoho vo Vašom okolí a kontaktujte ho. Nami preškolený poradca si s Vami dohodne schôdzku a keď sa dohodnete na tom, čo potrebujete, produkty Vám môže doručiť až domov. Rovnako sa ale môžete stretnúť napríklad v kaviarni. Je to len a len na vašom rozhodnutí.

Ak sa Odborný poradca, na ktorého ste sa obrátili, zapojil do programu 3H+ a organizuje so svojou hostiteľkou Párty, veľmi pravdepodobne čoskoro nejakú pozvánku na Párty obdržíte. Pre spoločenské povahy je Párty ideálna príležitosť, ako spojiť príjemné s užitočným. Ako presne párty predaj vlastne funguje si môžete prečítať v rovnomennej sekcii.

Myslíme tiež na tých z Vás, ktorí radi nakupujú cez internet.Možno Vás to trochu prekvapí, ale aj priamy predaj založený na osobnom kontakte môže celkom dobre fungovať online. V roku 2020 sme spustili systém Online objednávka, vďaka ktorému si môžete produkty pohodlne kúpiť cez internet. Aj v tomto prípade budete v spojení s Vašim Odborným poradcom, ktorý sa postará o to, aby ste produkty dostali aj s potrebnými informáciami o tom, ako produkty používať a na čo sú určené.

 
Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.