JUST prichádza z prírody

Otázky k produktom

obrazok firma 3.png

Chcem si opäť kúpiť obľúbený výrobok, ale už ho neviem nájsť na webe. Prečo?
Na našom webe sú k dispozícii informácie k produktom v stálej katalógovej ponuke. Okrem nej priebežne informujeme o tzn. Mimoriadnej ponuke, čo sú produkty, ktoré nie sú na trhu po celý rok. Veľakrát sú to už vyradené katalógové produkty, ktoré majú zákazníci stále radi, alebo rôzne sezónne špeciality. Niektoré produkty sú totiž vo Švajčiarsku vyrábané výhradne v tom období, kedy je k dispozícii ich kľúčová surovina. Ak ste hľadaný produkt v Mimoriadnej ponuke práve nenašli, tak nie je v súčasnosti v predaji. Skúste sa informovať u svojho Odborného poradcu, je možné, že bude mať tento produkt vo svojej zásobe, alebo pre Vás zistí, či by bolo možné ho do Mimoriadnej ponuky opäť zaradiť.

Mám doma krém, po použití ktorého sa mi prejavila alergická reakcia – vyrážka. Môžem ho vrátiť, aj keď je už otvorený?
Samozrejme, rátame s tým, že sa to môže stať. V prípade, že Vám niektorá zo zložiek produktov nerobí dobre (aj v rade prírodných zložiek sú potenciálne alergény), obráťte sa priamo na Odborného poradcu, ktorý Vám produkt odovzdal. Ten príjme aj použitý produkt späť, vráti Vám peniaze a reklamáciu s nami vybaví za Vás.

Môj známy použil krém, ktorý mi vôňou niečo pripomína. Nestihla som sa ho na to opýtať. Mám pocit, že sme taký krém kedysi mali doma. Ale nemôžem si spomenúť na jeho názov. Poradíte mi?
Určite, skúste sa pozrieť do menného zoznamu produktov, či Vám tam nepríde niečo povedomé. Ak nie, určite Vám poradí Váš Odborný poradca, ktorý produkty určite pozná aj podľa ich vône.

Ako často uvádzate na trh novinky?
Obvykle trikrát do roka. Snažíme sa vyberať zaujímavé produkty od oboch našich švajčiarskych partnerov. A keď je to možné, nové produkty vyberáme aj s ohľadom na ohlasy od Vás, poradcov.

Stará mama nedávno vychvaľovala nejakú 31tku od JUSTu. Čo to je?
To bude náš legendárny Olej z 31 liečivých rastlín. Prvý produkt v Československu vôbec. Schválne sa starej mamy opýtajte, prečo je tento olej tzv. Perlou JUSTu.

Veľmi sa mi páči Váš katalóg. Kde sa dá zohnať jeho aktuálne vydanie?
Sme veľmi radi, že sa Vám náš katalóg páči. Tvoríme ho s láskou. Aktuálne tlačené vydanie Vám môže dať Váš Odborný poradca. Prípadne si ho môžete prelistovať online.

Chcem sa dozvedieť viac o zložení kozmetiky a potravín. Kde nájdem úplné zloženie vašich produktov?
Úplné znenie obsiahnutých zložiek v produktoch nájdete priamo tu, na našich stránkach. Stačí si zobraziť stránku konkrétneho produktu a zísť úplne dolu. Pri kozmetike JUST je zloženie deklarované ako INCI, tam sme hviezdičkou označili potencionálne alergény. Pri potravinách a výživových doplnkoch Nahrin je úplné zloženie vypísané v obrázku s tabuľkou výživových hodnôt. Alergény sú v tomto prípade vyznačené tučným písmom. Váš Odborný poradca Vám prípadne pomôže nájsť alternatívu k produktu, ktorý kvôli alergii nemôžete používať.

Máme doma batoľa. Sú produkty JUST a Nahrin vhodné aj pre malé dieťa nakoľko obsahujú prírodné zložky?
V tomto prípade Vám určite odporúčame konzultovať konkrétne produkty priamo s Odborným poradcom. Niektoré sú certifikované aj pre starostlivosť o deti, ako napríklad Lamelloderm krém, ale väčšina produktov je vhodná pre deti až od veku 3 rokov, alebo staršie. Naši Odborní poradcovia sú v tejto oblasti preškolení a sú schopní pre Vaše ratolesti nájsť vhodné produkty.

Pravidelne si kupujem éterické oleje, mám aj Váš difuzér a aroma visačky. Prečo tieto doplnky nemáte tiež v katalógu na webe?
Doplnkový sortiment pomerne často meníme a poradcom ho priebežne ponúkame podľa našich možností a okolností (napr. počas sezóny). Niektoré produkty objednávame priamo zo Švajčiarska a sme závislí od ich skladových zásob. Iné reklamné predmety zasa zaobstarávame s cieľom ich zahrnutia do ďalších ponúk poradcom. A preto je dobré sa spojiť priamo s Odborným poradcom, ktorý je zárukou aktuálnych informácií o dostupnosti a ponuke doplnkového sortimentu.

 
Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.