JUST prichádza z prírody

Otázky k predaju

obrazok otazky k predaju.png

Ako si môžem zakúpiť produkty JUST a Nahrin?
Produkty našich švajčiarskych partnerov JUST a Nahrin na Slovensku získate jedine od nás. Sme výhradný tuzemský distribútor. Produkty ponúkame pomocou priameho predaja, musíte sa teda obrátiť na niektorého z našich Odborných poradcov.

Je nutné kvôli nákupu produktov navštíviť školenie PÁRTY?
Nemusíte sa zúčastniť školenia PÁRTY, ak Vám to nevyhovuje. Vždy je tu možnosť stretnúť sa len s Odborným poradcom. Nehanbite sa mu povedať, aký spôsob spolupráce Vám vyhovuje najviac, určite Vám vyjde v ústrety.

Poradca mi chce predať produkty za iné ceny, než tie, ktoré vidím na Vašom webe. Je to v poriadku?
Toto určite v poriadku nie je. Prosíme Vás, aby ste v takom prípade kontaktovali priamo nás, do spoločnosti JUST SLOVENSKO, pomocou kontaktného formulára, ktorý nájdete v menu vľavo. Spojíme sa s konkrétnym poradcom a preberieme s ním dodržiavanie stanovených pravidiel predaja našich produktov.

Môžem po presťahovaní začať produkty nakupovať od iného poradcu než doposiaľ? 
Samozrejme, ak sa sťahujete ďaleko a pôvodný poradca by s Vami s obtiažnosťou mohol riešiť stretnutia a odovzdávanie produktov, môžete sa kedykoľvek obrátiť na iného. Zvážte však, či by sa predsa len nenašlo nejaké riešenie, ako ostať v kontakte s pôvodným poradcom, ktorý hlavne po dlhšej spolupráci už pozná vaše potreby. 

Rozmýšľam nad možnosťou, stať sa poradcom. No nie som si istá/ý, koľko tomu budem môcť venovať času a či vlastne dokážem ľuďom niečo ponúkať (som hanblivá/ý). Má zmysel to skúsiť?
Určite má. Dajte veciam voľný priebeh a otvorte sa tomu, čo Vám vstupné školenia dajú. Množstvo času, ktoré ste ochotný tomu venovať, záleží čisto len na Vašom rozhodnutí. Naše školenia Vám pomôžu zbaviť sa hanblivosti a naučiť sa komunikovať so zákazníkmi. Nebojte sa a skúste to. Aj keď to nevyjde, stále si budete môcť kúpiť naše produkty za výhodnejšiu cenu pre seba a svojich blízkych.

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.