JUST prichádza z prírody

Naše hodnoty

Po vzore našej švajčiarskej partnerskej spoločnosti, JUST International AG a mnohých iných úspešných značiek, sme sa rozhodli podniknúť dobrodružnú cestu k samotnému jadru našej podstaty a pomenovať v spolupráci s našimi zákazníkmi, partnermi, poradcami a zamestnancami kľúčové hodnoty – päticu bodov, ktoré na prvý pohľad jasne vysvetľujú, čo si naša spoločnosť, JUST SLOVENSKO, váži a čo je pre nás dôležité.

Obrázok1.png

Naše hodnoty sú všetky rovnako významné, navzájom prepojené, každá súvisí so všetkými ostatnými. Sú takou vyváženou zmesou, podobne ako naša legendárna „tridsaťjednotka“ (t. j. Olej z 31 liečivých rastlín), na ktorú odkazujeme aj tvarom kvapky. V symbole kvapky (obr. vyššie) nájdete naše farby –  modrú ako JUST, zelenú ako Nahrin a červenú, ktorá je obsiahnutá v slovenskej i švajčiarskej vlajke. A pretože sme vznikli ešte za čias Československa a doteraz máme veľmi úzky vzťah aj s našimi českými kolegami, sivé slová na pozadí sú po slovensky aj po česky.

Čo hodnoty JUST SLOVENSKO reprezentujú?

Švajčiarska kvalita

Prinášame našim zákazníkom nielen vysokokvalitné švajčiarske produkty, ale aj servis. Poskytujeme nadštandardný záručný a reklamačný servis, včasné dodávky, odborne školíme našich poradcov.

Zdravie

JUST aj Nahrin vyrábajú prírodné produkty, ktoré prinášajú zdravie zvonku i zvnútra. Podporujú imunitu, sú účinné v preventívnej starostlivosti. Využívajú silu liečivých rastlín a dokážu pomôcť pri mnohých zdravotných problémoch. Takisto celá firma sa snaží zachovať zdravý životný štýl, správa sa ekologicky, či už z pohľadu využívania recyklovateľných materiálov a pod.  

Etika

Nie len JUST sám o sebe, ale aj všetci zamestnanci a poradcovia sa chovajú slušne, poctivo, fér. Sú lojálni. Pomáhať je pre nich dôležitejšie, ako vlastný prospech. Zachovávať odkaz zdravia a kvality, dodržiavať etické zásady priameho predaja. To je etika.

Záujem o človeka

Čo predstavuje tento výraz? Je v ňom zahrnutá starostlivosť o zákazníka, empatia, ochota pomôcť, ľudskosť či ústretovosť. Je to aj o stretávaní sa, či už vo vzťahu poradca – zákazník, poradca  – poradca, poradca – firma. Potešenie z toho, čo robíme, motivácia pomáhať druhým a záujem o človeka.

Rozvoj a stabilita

JUST SLOVENSKO je už 26 rokov na trhu. Charakterizujú ho dlhoročné spolupráce, zamestnanecké vzťahy, rodinné zázemie, vždy dodržané slovo. To je to, čo poskytujeme a môžeme poskytnúť aj vám – stabilitu. Avšak neznamená to stagnáciu, ideme s dobou, inovujeme, zavádzame nové rýchlejšie systémy, spôsoby komunikácie. Vymýšľame nové školenia a semináre nielen pre poradcov, ale aj našich zamestnancov. Rozvíjame sa! 

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.