JUST prichádza z prírody

Naše hodnoty

Po vzore našej švajčiarskej partnerskej spoločnosti, JUST International AG a mnohých iných úspešných značiek, sme sa rozhodli podniknúť dobrodružnú cestu k samotnému jadru našej podstaty a pomenovať v spolupráci s našimi zákazníkmi, partnermi, poradcami a zamestnancami kľúčové hodnoty – päticu bodov, ktoré na prvý pohľad jasne vysvetľujú, čo si naša spoločnosť, JUST SLOVENSKO, váži a čo je pre nás dôležité.

Naše hodnoty sú všetky rovnako významné, navzájom prepojené, každá súvisí so všetkými ostatnými. Sú takou vyváženou zmesou, podobne ako naša legendárna „tridsaťjednotka“ (t. j. Olej z 31 liečivých rastlín), na ktorú odkazujeme aj tvarom kvapky. V symbole kvapky (obr. vyššie) nájdete naše farby –  modrú ako JUST, zelenú ako Nahrin a červenú, ktorá je obsiahnutá v slovenskej i švajčiarskej vlajke. A pretože sme vznikli ešte za čias Československa a doteraz máme veľmi úzky vzťah aj s našimi českými kolegami, sivé slová na pozadí sú po slovensky aj po česky.

Čo hodnoty JUST SLOVENSKO reprezentujú?

Švajčiarska kvalita

Prinášame našim zákazníkom nielen vysokokvalitné švajčiarske produkty, ale aj nadštandardný záručný a reklamačný servis, včasné vybavenie objednávok a služby našich odborne školených poradcov. 

Zdravie

Spoločnosti JUST aj Nahrin vyrábajú produkty s využitím prírodných zložiek, ktoré prinášajú zdravie zvonku i zvnútra. Pomáhajú podporovať imunitu a sú vhodné aj v preventívnej starostlivosti. Využívajú silu liečivých rastlín overenú tradíciou i vedeckými poznatkami. Takisto celá firma sa snaží zachovať zdravý životný štýl, správa sa ekologicky, či už z pohľadu využívania recyklovateľných materiálov a pod.  

Etika

Nielen spoločnosť sama o sebe, ale aj zamestnanci a poradcovia sa chovajú slušne, lojálne a poctivo. Dodržiavanie etických zásad priameho predaja, poskytovanie pravdivých inforácií a zachovávanie princípu zdravia a kvality je pre nás veľmi dôležité. To je etika.

Záujem o človeka

Čo predstavuje tento výraz? Je v ňom zahrnutá individuálna starostlivosť o zákazníka, empatia, ochota pomôcť, ľudskosť či ústretovosť. Je to aj o stretávaní sa, či už vo vzťahu poradca – zákazník, poradca – poradca, poradca – firma. Potešenie z toho, čo robíme a pozitívna spätná väzba nás motivujú pomáhať druhým.

Rozvoj a stabilita

Spoločnosť JUST SLOVENSKO pôsobí na trhu už od roku 1992. Charakterizujú ju dlhoročné spolupráce, príjemné zamestnanecké vzťahy, zázemie rodinnej firmy. To je to, čo poskytujeme a môžeme poskytnúť aj vám – stabilitu. Avšak neznamená to stagnáciu, ideme s dobou, inovujeme, zavádzame nové rýchlejšie systémy, spôsoby komunikácie. Vymýšľame nové školenia a semináre nielen pre poradcov, ale aj našich zamestnancov. Rozvíjame sa! 

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.