JUST prichádza z prírody

Pravidlá predaja

Priamy predaj je zaujímavá oblasť, ktorá ponúka príležitosť na sebarealizáciu, a to ako Odborným poradcom, tak hostiteľkám. Zákazníci majú v priamom predaji výsadné postavenie a dostáva sa im starostlivosť šitá na mieru ich potrebám. V každej oblasti sa však nájdu aj takí, kvôli ktorým je potrebné jasne definovať pravidlá. Poďme sa teda pozrieť na tie, ktoré dodržiavajú Odborní poradcovia spoločnosti JUST SLOVENSKO.

Spoločnosť ako taká je členom Združenia priameho predaja. Nad priamym predajom tak na našom trhu bdie nezávislá inštitúcia. Spoločnosť JUST SLOVENSKO má navyše svoj vlastný Etický kódex a prezentačný manuál, ktorý je pre všetkých jej Odborných poradcov záväzný a ktorého dodržiavanie spoločnosť aktívne kontroluje. Dôveryhodnosť a spoľahlivosť sú veľmi cenné hodnoty, ktoré vždy patrili medzi hlavné priority spoločnosti JUST SLOVENSKO už od jej vzniku na slovenskom trhu v roku 1992. 

Ako sa produkty JUST a Nahrin môžu predávať?
Medzi povolené formy priameho predaja patria osobný predaj, párty predaj, predaj cez systém Online objednávka a predaj produktov v súvislosti s výkonom vlastného povolania. Typicky sa jedná o kozmetičky, masérov a kaderníčky, ktorí používajú kozmetiku JUST, alebo napríklad výživových poradcov a priaznivcov zdravého stravovania, ktorí používajú potraviny a výživové doplnky Nahrin. Základom je vždy kontakt zákazníka s Odborným poradcom - napríklad v úlohe kaderníčky.

Čo naopak medzi povolené formy predaja nepatrí?
Viete, na čo slúži extrakt zo žeruchy v kozmetike? A viete si správne vybrať medzi arnikou, borievkou a kostihojom? Nakoľko produkty JUST a Nahrin obsahujú vysoké množstvo prírodných zložiek, je potrebné vedieť, k čomu sú určené a ako sa majú používať. Medzi nevhodné formy predaja tak patria všetky tie, ktoré neumožňujú priamy kontakt poradcu so zákazníkom, a teda najmä predaj v obchode, drogérii alebo lekárni, stánkový predaj, inzercia v médiách, online predaj cez sociálne siete alebo webové stránky.

Čo je to vlastne priamy predaj?
Spoločnosť JUST SLOVENSKO pôsobí na trhu už 28 rokov. Úzko spolupracuje so švajčiarskymi spoločnosťami JUST International AG a Nahrin AG, ktoré pôsobia na švajčiarskom trhu od roku 1930 (JUST), respektíve od roku 1954 (Nahrin). Produkty týchto spoločností sú formou priameho predaja distribuované v 35 krajinách sveta. Spoločnosť JUST SLOVENSKO je zakladajúcim členom Združenia priameho predaja, dbá na etiku priameho predaja a čistotu podnikania.

Ak sa o priamy predaj zaujímate, pozrite sa ešte na stránku venovanú Združeniu priameho predaja.

 
Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.