JUST prichádza z prírody

Poradca a program 3H+

obrazok program 3H.png

Kdo je vlastne Odborný poradca?
V prvom rade je to človek, ktorý miluje produkty JUST a Nahrin. Je s týmito značkami späťý srdcom a svojim zákazníkom navrhuje riešenie šité na mieru ich potrebám. Samozrejme je potrebné sa na toto povolanie pozrieť aj z pohľadu obchodného zákona - poradca spoločnosti JUST SLOVENSKO je samostatne zárobkovo činnou osobou, čiže podnikateľom, a náplňou jeho práce je nákup produktov od spoločnosti JUST SLOVENSKO s cieľom ich distribúcie svojim zákazníkom prostredníctvom priameho predaja, spätého s odborným poradenstvom. Ceny aj pravidlá spolupráce sú transparentné. Rozdiel medzi nákupnou a predajnou cenou tvorí odmenu pre poradcov, a jej výška je samozrejme závislá na tom, ako sa poradcom darí.

Staňte sa Odborným poradcom aj vy!
Otvorí sa Vám úplne nová životná oblasť. Stanete sa súčasťou rodinnej firmy, naučíte sa rozumieť tak kozmetike, ako aj výživovým doplnkom, koreninám a ďalším produktom. Budete zastupovať dôveryhodnú spoločnosť rešpektujúcu Etický kódex, ktorá je členom Združenia priameho predaja. Bez veľkej vstupnej investície získate časovú flexibilitu, typickú pre podnikanie, a zaujímavý zárobok formou provízií z obratu. Budete mať možnosť sa vzdelávať a podľa svojho uváženia riadiť vlastný odborný i osobnostný rast. Môžete tiež obohatiť svoju ponuku v hlavnom zamestnaní, čo je zaujímavá príležitosť napr. pre kozmetičky, masérov, alebo napríklad výživových poradcov.
Zaregistrovať Vás môže poradca, s ktorým ste už v kontakte, alebo sa môžete obrátiť priamo na nás - v menu na ľavej strane využite k tomu kontaktný formulár pod odkazom Zaslať otázku na spoločnosť JUST SLOVENSKO.

Základná kolekcia.JPG

O všetko ostatné sa potom postaráme my. Zašleme Vám Základnú kolekciu (jej cena 100 € je Vaša jediná počiatočná investícia) a ponúkneme Vám účasť na našich školeniach. To úplne prvé - Školenie nových poradcov je v cene Základnej kolekcie zahrnuté. Vstupenku naň dostanete poštou spolu s listom pre nových poradcov. So zložením Základnej kolekcie Vás na tomto školení podrobne oboznámime. Obsahuje produkty JUST a Nahrin, ktoré sú na našom trhu najobľúbenejšie a v očiach zákazníkov sú tak typické práve pre našu spoločnosť.

Tak neváhajte a pridajte sa k nám, tešíme sa na spoluprácu s Vami!

obrazok program 3H 2.png

A čo je to program 3H+?
Program Hľadaj hýčkaj hostiteľku PLUS je určený Odborným poradcom, ktorí absolvovali Tréning obchodných zručností (Školenie Párty). Vybavení potrebnými znalosťami a skúsenosťami sa tak môžu naplno pustiť do organizovania Párty a registrovania hostiteliek. Samozrejme od nás získavajú potrebnú podporu v podobe produktových stimulov. Práve poradcovia v programe 3H+ reprezentujú jednu z osvedčených foriem priameho predaja, akou párty predaj bezpochyby je.

 
Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.