JUST prichádza z prírody

Party predaj

obrazok party predaj.png

Párty je zábavná a úspešná forma priameho predaja, s dlhou tradíciou v mnohých vyspelých krajinách sveta. Jedná sa o príjemné posedenie s priateľmi, príbuznými alebo známymi, ktorí majú v domácom, či inom pohodovom prostredí, možnosť zoznámiť sa s produktmi, vyskúšať ich a prípadne rovno objednať. Usporiadať Párty možno takmer všade. Napríklad doma, v salóniku, zasadačke, fitness štúdiu, v škole alebo aj vonku, keď to počasie dovolí. Na našich Párty býva veselo a často tu vznikajú nové priateľstvá. Zažiť prezentáciu produktov JUST a Nahrin je úplne jednoduché - či už v úlohe hostiteľky alebo hosťa.
Odborní poradcovia dodržiavajú etický kódex, nie je potrebné sa obávať nutnosti produkty kúpiť. Účasť na Párty zákazníkov k ničomu nezaväzuje. O najbližších plánovaných Párty Vás môže informovať ako hostiteľka, tak aj Odborný poradca, ktorý s hostiteľkou spolupracuje.

Pre zákazníka má párty predaj veľa výhod:
• dozvie sa podrobné informácie o produktoch v pohodlí domova,
• má možnosť sa pýtať, produkty si vyskúšať alebo ochutnať,
• získa istotu, že si objednáva presne to, čo si vyskúšal,
• dostane čas na premyslenie a môže sa poradiť s ostatnými,
• produkty môže vrátiť, a to aj rozbalené.

Láka vás rola hostiteľky? Chcete Párty s Odborným poradcom realizovať pravidelne? Potom sa Vám oplatí vstúpiť do Klubu hostiteliek a získať tak mnoho výhod. 

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.