JUST prichádza z prírody

Ostatné otázky

obrazok ostatne otazky.png

Vidím na internete, že JUST aj Nahrin sídli v krásnom prostredí. Pracujem ako poradca, môžem sa tam niekedy ísť pozrieť?
Súhlasíme s Vami. Obe švajčiarske lokality sú prekrásne. Niektorí naši zamestnanci a Odborní poradcovia majú možnosť dvakrát v roku, po splnení vopred stanovených kvalifikačných kritérií, ísť Švajčiarsko navštíviť a podporiť tak úzku spoluprácu medzi nami a zahraničnými spoločnosťami. Ako poradca máte možnosť do sídiel spoločností JUST a Nahrin zavítať tiež. Pravidelne vyhlasujeme súťaž, z ktorej úspešní absolventi získavajú práve možnosť účasti na zahraničnom školení vo Švajčiarsku. Prelistujte si náš interný mesačník Justík, alebo sa opýtajte poradcov vo vašej skupine.

Pred nedávnom našou ulicou prešlo auto s logami JUST a Nahrin. Bol to niekto z martinskej centrály?
Tak to okolo Vás prešiel niekto z našich najlepších, ktorým poskytujeme možnosť takto označiť ich vozidlá.

Čo znamená tabuľka „Tu pracujeme s JUSTom“? Jedna taká je na nástenke v čakárni miestneho kozmetického salónu.
Niektorá z kozmetičiek, manikérok alebo kaderníčok v tomto kozmetickom salóne je Odbornou poradkyňou. Znamená to, že Vám pri poskytovaní svojich služieb môže ešte naviac predstaviť produkty JUST a Nahrin. Nehanbite sa opýtať, ak máte o produkty JUST a Nahrin záujem. Môžete tu rovno nejaký z nich vyskúšať.

Poradkyňa pre mňa zisťovala nejaké informácie a spomenula, že to preberie s Organizátorkou. Moc tomu nerozumiem. Čo sa organizuje?
Organizátor je Odborný poradca, ktorý sa stará o svoju skupinu poradcov. Vedenie takejto skupiny vyžaduje schopnosť veci dobre organizovať a tak sme túto úlohu práve tak pomenovali. Ak Vás láka práca poradcu, pohovorte si o tom so svojim Odborným poradcom – on Vás môže zaregistrovať napríklad do svojej skupiny. Ako poradca budete mať príležitosť kariérne rásť a pozícia Organizátora je jedna z medzníkov v živote a práci Odborného poradcu.

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.