JUST prichádza z prírody

Varíme s Nahrinom

Varíme s Nahrinom
20. November 2022

A je to tu, konečne sme sa dočkali – prinášame vám novú kuchársku knihu Varíme s Nahrinom, v ktorej sme spolu s vami pripravili plno skvelých receptov s použitím produktov od spoločnosti Nahrin.


Kuchárska kniha Varíme s Nahrinom možno prekvapí svojou formou. Nie je to klasická kniha, ale praktický zakladač. List s receptom si môžete vybrať a mať ho počas varenia stále na očiach. Okrem listov s receptami obsahuje aj hmatníky rozdeľujúce jednotlivé kapitoly, ako sú predjedlá, polievky, hlavné jedlá, dezerty, ale i nápoje či šaláty. Tešiť sa môžete na 58 receptov, v ktorých sú použité koreniny, bujóny a výživové doplnky Nahrin. Na zadnej strane listu s receptom je miesto na doplnenie vlastných poznámok, prípadne nového receptu. Ak máte obavy, že sa v toľkých koreninách „stratíte“, určite vám padne vhod pár informácií ku každému použitému produktu Nahrin hneď v úvode kuchárskej knihy.

Kuchárska kniha Varíme s Nahrinom je v ponuke od pondelka 21. 11. 2022 v rámci nášho doplnkového sortimentu pod kat. číslom 10043 za cenu 13 €. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať vášho odborného poradcu.

 

Veríme, že sa vám kniha a hlavne recepty v nej budú páčiť a inšpirujú vás k príprave originálnych pokrmov. A ak by ste predsa len chceli aj tipy online, je tu pre vás rubrika recepty priamo na našej webovej stránke.

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.