JUST prichádza z prírody

RETRO PERLA JUSTU

RETRO PERLA JUSTU
21. September 2020

V rámci osláv 90. výročia založenia švajčiarskej spoločnosti JUST International AG prichádza na náš trh jubilejné retro balenie Oleja z 31 liečivých rastlín.

Tajná receptúra
Zloženie tohto oleja, ktoré sa nikdy nezmenilo, je dodnes dobre udržiavaným tajomstvom, ktoré vzniklo v roku 1977. Aj keď je všetkých 31 rastlín uvedených na obale, presné zloženie receptúry zostáva tajné a v konečnom dôsledku sa odovzdáva z generácie na generáciu. Po celé desaťročia JUST spolupracuje s tými istými spoľahlivými partnermi, ktorí dodávajú najlepšie suroviny, aby zabezpečili jedinečnú koncentrovanú úcinnosť oleja. Prísady pochádzajú od troch rôznych dodávateľov, takže tajomstvo je udržiavané v bezpečí a nikto nevie úplný vzorec. 

Bylinky z celého sveta
Olej je starostlivo vyrábaný v závode Walzenhausen v súlade s vysoko kvalitnými normami. Každý rok opúšťa výrobné závody viac ako 2 milióny balení Oleja z 31 liečivých rastlín. Výroba prebieha vo Walzenhausene, kde JUST sídli, ale aj v Buenos Aires, kde sa vyrába podľa rovnakej receptúry. A prečo práve Buenos Aires? Práve tam totiž zamieril v roku 1923 zakladateľ JUSTu Ulrich Jüstrich, po odchode zo Švajčiarska.  Už v sedemdesiatych rokoch minulého storočia JUST myslel za hranice svojho domovského regiónu a zameriaval sa na vlastnosti rastlín a bylín z krajín celého sveta. „Používame to najlepšie zo všetkých kútov sveta“, to bol prístup zvolený pri vývoji produktu, ktorý sa neskôr stal synonymom JUSTu. Intenzívny výskum a skúmanie účinkov rastlín priniesli jedinečný, vysoko účinný efekt a tento olej je tak populárny, že je to jeden z produktov JUSTu, ktorý sa najčastejšie kopíroval. Olej z 31 liečivých rastlín predáva výlučne JUST, v 34 krajinách po celom svete.

Použitie
V každej 50 ml fľaštičke je sústredených cca 1 000 kvapiek liečivej prírody, ktoré sa môžu aplikovať prostredníctvom kúpeľa, masáže, inhalácie, potieraním, kloktaním alebo vdychovaním napr. prostredníctvom aromalampy. Používa sa samostatne alebo v kombinácii s inými produktmi JUST na zvýšenie ich účinku. Olej má veľmi charakteristickú vôňu, ktorá je jeho poznávacou značkou a vrýva sa hlboko do pamäti všetkým generáciám zákazníkov a poradcov.

  • Má prekrvujúce, antibakteriálne, protibolestivé, prehrievacie, ochladzujúce, čistiace, regeneračné, povzbudzujúce účinky, dodáva energiu, znižuje horúčku, je vhodný proti kŕčom, uvoľňuje hlieny, povzbudzuje imunitný systém, stimuluje trávenie.
  • Je v hodný pre celú rodinu. Aj pre deti od 3 rokov.

Viac o histórií spoločnosti JUST si môžete prečítať v článku JUST oslavuje 90 rokov – tradícia moderneŠvajčiarsky JUST: 90 rokov dôvery.

Jubilejný Olej z 31 liečivých bylín.

Retro krabička so zlatou ražbou a jubilejným logom je vyrobená z papiera s jemnou textúrou a rovnako ako etiketa na fľaštičke nesie grafické prvky odkazujúce na históriu tohto produktu.

Interpretácia celej receptúry je samozrejme vecou vlastnej skúseností. Jednotlivé ingrediencie nepôsobia iba izolovane, ale tiež dohromady ako celok či v pomyselných trsoch. Každý si preto v Oleji z 31 liečivých rastlín nájde to svoje.

Ktoré rastliny a bylinky v tomto produkte sú?
24 éterických olejov: z eukalyptu, pomaranča, mäty roľnej, badiánu, citróna, citronely, kosodreviny, rozmarínu, feniklu, muškátového orecha, kajeputu, medovky, levandule, myrhy, klinčekovca, borievky, šalvie, tymianu, škorice, ružového dreva, rasce, gaulthérie, rumančeka kamilkového a bazalky
7 extraktov: zo ženšenu, benzoe živice, estragónu, kôpru, zeleru, vanilky a kosatca

 

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.