JUST prichádza z prírody

Narodeninové priania

Narodeninové priania
10. Január 2022

Počas vianočných sviatkov sme si všetci trochu oddýchli, strávili čas s našimi najbližšími a sme tu opäť v plnom nasadení.

V priebehu sviatkov sme dostali množstvo prianí, fotografií dokonca niekoľko videí od našich poradcov, ktorí nám okrem príjemného prežitia Vianoc blahoželali aj k 30. výročiu.
(Unikla vám informácia, čo sme už oslávili a čo sa len chystá v roku 2022? Nevadí, viac sa dočítate tu: https://www.justnahrin.sk/aktuality/30-krasnych-rokov).

 


Veľmi nás teší, že nie len na firme v Martine a v Prahe sme hrdí na toto jubileum a spoločnosť pre ktorú pracujeme ale aj naši verní poradcovia sa radi pochvália, že spolupracujú so spoločnosťou, na ktorú sa dá spoľahnúť a je na slovenskom trhu už takmer 30 rokov. Niektorí z nich si naplno vychutnali aj sviatočnú zimnú atmosféru „v spoločnosti JUSTu“ – prinášame aspoň pár týchto milých momentov.

 


Ako sme už koncom minulého roku informovali, oslavy založenia spoločnosti v Čechách a na Slovensku sa budú niesť celým rokom 2022. Nadväzovať na to budú aj naše pravidelné kolekcie, mimoriadne produkty či jubilejné sety, ktoré by ste inak na slovenskom trhu nenašli. Takže sa máte určite na čo tešiť a my s vami.

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.