JUST prichádza z prírody

Kolekcia Spoločne a pekne od podlahy!

Kolekcia Spoločne a pekne od podlahy!
04. Apríl 2022

Jarné upratovanie je na obzore a s ním aj nová kolekcia praktických pomocníkov JUST.

Upratovanie nemusí byť záležitosť celého víkendu a množstva prostriedkov. Skvelým pomocníkom je Univerzálny čistič NR tentokrát v jubilejnom 1 000 ml balení. Praktický prostriedok na celú domácnosť vás prekvapí svojou silou, preto nezabudnite dodržiavať odporúčané riedenie. O vaše ruky sa ale báť nemusíte. Vďaka vysokému obsahu prírodných zložiek je šetrný k pokožke a biologicky úplne odbúrateľný.

Druhým pomocníkom je tentoraz produkt, ktorý bežne v našom sortimente nenájdete, jedná sa o Univerzálny odstraňovač škvŕn 75 ml. Má silný čistiaci účinok, je šetrný k farbe i vláknu textílie – kto by si ho nezamiloval?

V kolekcii nemôže chýbať Citrónový olej 10 ml a to nie len vďaka svojej sviežej citrusovej vôni. Určite ho mnohí poznáte ako pohlcovač nepríjemného zápachu v chladničke. Alebo ste ho už odskúšali na odstránenie zvyškov nálepiek na oknách či nábytku? O ďalšie tipy sa s vami ochotne podelí váš odborný poradca.

Kolekcia Spoločne a pekne od podlahy obsahuje:
Univerzálny čistič NR 1 000 ml
Univerzálny odstraňovač škvŕn 75 ml
Citrónový olej 10 ml
žltá utierka z mikrovlákna
letáčik

 

Kolekcia Spoločne a pekne od podlahy je v predaji od 5. apríla 2022 pod katalógovým číslom 7244 a cenou 46 €. Jej súčasťou je aj praktická utierka z mikrovlákna a letáčik s bližšími informáciami o produktoch.

Pre viac informácií sa neváhajte obrátiť na vášho odborného poradcu.

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.