JUST prichádza z prírody

Kolekcia Slezové pohladenie

Kolekcia Slezové pohladenie
04. December 2019

Aká je naša prvá kolekcia roku 2020? Nežná. Osvedčené slezové produkty zabalíme do darčekovej krabičky...

Inšpiráciu pre túto kolekciu sme našli priamo vo Švajčiarsku, kde veľmi podobné darčekové balenie tejto jemnej slezovej kozmetiky pripravila na Valentína pre svojich zákazníkov aj spoločnosť JUST International AG. Láska má veľa podôb a nežná starostlivosť je jednou z nich. Preto naša kolekcia obsahuje Slezové maslo 150 ml a Slezovú sprchovú penu 150 ml. 

Aj keď Slezové maslo nie je súčasťou katalógovej ponuky, všetci ho poznajú. Kedykoľvek ho mimoriadne uvedieme na trh, zákazníci sa okamžite pýtajú na okrúhlu dózu s týmto zázrakom. Telové maslo je ideálne pre suchú a citlivú pokožku.

Slezovú sprchovú penu vaši zákazníci poznajú ako 300 ml sprej z nášho katalógu. Menšie, 150 ml balenie z kolekcie sa hravo zmestí do kozmetickej taštičky na cesty alebo môže poslúžiť k prvému zoznámeniu zákazníka s týmto príjemným kúskom do kúpeľne. Táto krémová sprchová pena s extraktmi z kivi, manga a slezu decentne vonia, veľmi jemne čistí a stará sa o pokožku. Navyše obsahuje vitamíny A, B, C, E a biotín.

Kolekcia Slezové pohladenie je v predaji od 7. janurára 2020 pod katalógovým číslom 7177, a za cenu 56 €, a to do vypredania zásob.