JUST prichádza z prírody

Kolekcia Radosť v každom pohybe

Kolekcia Radosť v každom pohybe
04. August 2021

Táto letná kolekcia vám prináša výhodné balenia Kostihojového krém-gélu a výživového doplnku OsArTen.

Vonkajšia i vnútorná starostlivosť o pohybový aparát je téma, ktorá k aktívnemu letu patrí. Krásne počasie láka k výletom, športu alebo záhradkárčeniu všetky vekové kategórie – i preto na hravom prospekte ku kolekcii nájdete na tandeme teenegerku i dámu v pokročilom veku. Kolekcia je poňatá ako možný darček v pevnej krabičke s decentnou grafikou.

Balenie výživového doplnku OsArTen je v tejto kolekcii o 20 % väčšie (namiesto 80 kapsúl ich obsahuje až 96) a chladivý Kostihojový krém-gél v tejto kolekcii ponúkame vo veľkom 100 ml balení. Túto dvojicu produktov sme ešte doplnili štandardným balením Arnikového krém-gélu 60 ml, ktorý je výborný hlavne na uvoľňujúce masáže a regeneráciu.

Kolekcia obsahuje:

 OsArTen + 20 % zdarma
• Kostihojový krém-gél 100 ml
• Arnikový krém-gél 60 ml
• prospekt
• darčekovú krabičku

Kolekcia Radosť v každom pohybe je v bežnom predaji od 5. augusta 2021 pod katalógovým číslom 7221 za cenu 64,50 €.
Neváhajte sa obrátiť na svojho odborného poradcu.

 

Náš tip – vyberáme z doplnkového sortimentu:
Zábal na kĺby (lakeť, koleno, členok)

Bavlnený Priessnitzov zábal ušitý v Čechách univerzálnej veľkosti na aplikáciu na kĺby s pružným zapínaním na suchý zips. Táto tradičná a veľmi osvedčená metóda využíva prirodzené pôsobenie tzv. studeného zaparovacieho obkladu. Blahodarné účinky sú výsledkom postupného zužovania a rozťahovania ciev v závislosti na počiatočnom schladení a následnom zahrievaní ošetrovanej oblasti.

Zábal na kĺby nie je súčasťou kolekcie Radosť v každom pohybe, ale vrelo ho odporúčame ako vhodný doplnok k nej. Pýtať sa a objednávať môžete priamo u svojho odborného poradcu.

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.