JUST prichádza z prírody

JUST OSLAVUJE 90 ROKOV: TRADÍCIA MODERNE

JUST OSLAVUJE 90 ROKOV: TRADÍCIA MODERNE
29. Jún 2020

Prvého júla oslavuje švajčiarska spoločnosť JUST International AG 90 rokov od svojho založenia. Už takmer celé storočie táto kozmetika ľuďom po celom svete prináša starostlivosť, radosť, ale aj sebestačnosť a priestor pre vlastný rozvoj.

Pritom na začiatku všetkého neboli krémy, ale kefy. Keď v 20. rokoch minulého storočia vypukla v Európe kríza, Jüstrichovci vyslali do sveta svojho syna Ulricha (nar. 1903). Ten svoj osud spätý s priamym predajom objavil v podobe argentínskej firmy predávajúcej kefy z prírodných materiálov. Keď sa v roku 1930 Ulrich Jüstrich vrátil do Švajčiarska, založil spoločnosť s prvými štyrmi písmenami jeho priezviska v názve. Spočiatku predával kefy, ktoré po siedmich rokoch v Argentíne dobre poznal. Postupne sa však inšpiroval, napríklad mamičkinou obľúbenou nechtíkovou masťou, a keď počas druhej svetovej vojny chýbal materiál na výrobu kief, začal Jüstrich vyrábať a predávať krémy s prírodnými zložkami. Ako plynul čas, sortiment sa rozrastal. Dnešní zákazníci sa tešia z produktov v ktorých sa tak zriedkavo snúbila tradícia, povestná švajčiarska precíznosť a poznatky modernej vedy.

Treba podotknúť, že aj vysoká kvalita odjakživa patrila medzi základné piliere Jüstrichovej filozofie. Ako príklad býva historickými prameňmi uvádzaná spomienka na rok 1923, kedy mladučký Jüstrich potreboval na pohovor v Buenos Aires slušný oblek. Aby mu ostali peniaze na kino, kúpil si ten lacnejší, ktorý sa mu ale v daždi zničil. Taká bola jeho lekcia kvality a zodpovedajúcej ceny.

Ulrich Jüstrich sa v Argentíne presvedčil aj o výhodách priameho predaja. Sám potom vo Švajčiarsku najímal predajcov, ktorí jeho kefy a neskôr aj kozmetiku ponúkali priamo zákazníkom. Jüstrichova distribúcia tak stála pri zrode priameho predaja vo Švajčiarsku.

Na čo sa môžete tešiť

V súvislosti s 90-tym výročím pre svojich distribútorov, zákazníkov a vôbec celú globálnu rodinu JUST pripravil rad aktivít, o ktorých vás budeme priebežne informovať. Produkty, informácie a aktivity spojené s výročím bezpečne spoznáte podľa výročného loga JUST 90 years.

Tešiť sa môžete napríklad na jubilejné balenie Oleja z 31 liečivých bylín, video Original since 1930 a príspevky venované vybraným témam. Rozhodne nezmeškajte príležitosť kvalifikovať sa na septembrové Veľké školenie alebo navštíviť októbrové Regionálne stretnutia. Na spomenutých podujatiach sa budeme tomuto výročiu určite venovať.

Marketingové oddelenie JUST SLOVENSKO

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.