JUST prichádza z prírody

Hravé Vianoce

Hravé Vianoce
30. Október 2022

Na dlhé zimné večery vám prinášame sadu Hravé Vianoce, ktorá urobí radosť malým i veľkým.

Dni sa pomaly ale isto skracujú a večery predlžujú. To je čas, kedy máme chuť zabaliť sa do deky a so šálkou teplého čaju či kakaa si sadnúť do kresla s dobrou knihou alebo sa zahrať spoločenskú hru. Práve preto sme v tomto predvianočnom období pripravili sadu Hravé Vianoce.

V knihe Bylinkové rozprávky sa najmenší čitatelia zoznámia nielen s hlavnými postavami - princeznou Justínkou a princom Narianom, ale i s Vílou Vodničkou, Hrdzofúzom či Kňažnou Ostarou. V desiatich príbehoch zažívajú hlavní hrdinovia rôzne dobrodružstvá, pri ktorých pomáhajú priateľom z rozprávkovej ríše s útrapami práve s pomocou byliniek.

Pre kvalitne strávený spoločný čas sme do sady pribalili  aj kvarteto, pri ktorom sa zabaví celá rodina. Deti i dospelí si pri hre precvičia logické myslenie i pozornosť a navyše si doplnia znalosti o bylinkách. Magnetka s obrázkom srdiečka vytvoreného z byliniek poslúži na pripínanie milých odkazov alebo obrázkov na chladničku.

A aby toho nebolo málo, súčasťou sady je aj vzorka Tymianového krému, ktorého blahodarný účinok na dýchacie cesty oceníte hlavne v jesenných a zimných dňoch. 

Sada Hravé Vianoce obsahuje:

  • Bylinkové rozprávky
  • Kvarteto
  • Magnetku JUST srdce
  • Vzorku – Tymianový krém 10 ml

 

Sada Hravé Vianoce je v predaji od 1. 11. 2022 pod katalógovým číslom 7270 za cenu 15 €. Pre viac informácii neváhajte kontaktovať vášho odborného poradcu.

A dobrá správa na záver - zakúpením tejto sady automaticky prispejete 2 € na Nadáciu JUST SLOVENSKO. 

 

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.