JUST prichádza z prírody

Bylinkové rozprávky potešia hneď dvakrát

Bylinkové rozprávky potešia hneď dvakrát
19. September 2022

Kniha Bylinkové rozprávky poteší hneď dvakrát – malých čitateľov, ale i tých, ktorí sú na pomoc odkázaní.

Hlavnými postavami knihy sú princezná Justínka a princ Narian, ktorých mená odkazujú na našich švajčiarskych partnerov JUST a Nahrin. V 10 príbehoch zažívajú hlavní hrdinovia rôzne dobrodružstvá, pri ktorých pomáhajú priateľom z rozprávkovej ríše s útrapami práve s pomocou byliniek. Na každé zranenie, či boľačku použijú inú liečivú rastlinku podľa jej účinkov, presne tak ako my, „jusťáci“. A keďže deti sú hravé a radi tvoria, s láskavým zvolením ilustrátorky boli vydané aj Bylinkové maľovanky. Tu si deti môžu vyfarbiť ilustrácie z knihy podľa svojich predstáv. Navyše, ak dávali pozor pri čítaní príbehov, nebude im robiť problém vyplnenie tajničky, ktorá je súčasťou maľovanky.

A čím je kniha výnimočná?
Okrem krásnych ilustrácií, ktoré dotvárajú atmosféru rozprávkových príbehov má pridanú hodnotu. Je ňou dobrý skutok v podobe 2 € príspevku pre Nadáciu JUST SLOVENSKO. Ako nadácia funguje, komu už pomohla, ale aj to, ako zažiadať o príspevok sa dočítate na jej webovej stránke:  https://nadaciajust.sk/

Ak ešte stále váhate, či by sa vám a vašim deťom kniha páčila, prinášame aj recenziu, ktorú sme na knižku dostali od našej poradkyne Janky. 

Bylinkové rozprávky nájdete pod katalógovým číslom 9317 za cenu 11 €, z ktorých poputujú 2 € priamo Nadácii JUST SLOVENSKO. Bylinkové maľovanky majú kat. číslo 9378 za cenu 0,50 €.

Prezeraním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré zefektívnia prehliadanie tohto webu.